Yeni Nesil Gaming - Admin Şikayet Paneli

Buradan adminlerle yaşadığınız sorunları, görevli kişilere bildirebilirsiniz.

Oyuncu, helper veya oluşum üyeleri için forumu kullanmanız gerekmektedir. Buradan sadece adminlere şikayet açabilirsiniz.

Forum hesabınızla giriş yapabilirsiniz.


ADMİN ŞİKAYETLERİ KURALLARI

-> Şikayetinizde eklediğiniz kanıtların üzerinde oynama,değiştirme,silme vb. işlemleri fark edildiğinde kanıtınız geçersiz sayılır.Kanıtınızı hiç bir şekilde değiştirmeden koymalısınız aksi taktirde şikayetiniz red edilebilir.

-> Şikayetinize bakılması için ''Güncel,up yada bakın '' gibi kelimeler kullanmanız yasaktır, şikayetiniz red edilebilir

-> Şikayetinizde küfür, tehdit, hakaret geçerse şikayetiniz red edilir.

-> Toplu şikayet açmanız yasaktır.

-> Şikayetinizde oyundaki isminizi belirtmek zorundasınız.

-> Her şikayet için farklı farklı konular açmayın tüm şikayetlerinizi tek konuda yapın

-> Ban yediyseniz sizi banlayan admine şikayet açmak yerine ban temyzi açın yada teamspeak adresimiz üzerinden kendisi ile görüşün yani ban temyzi ile ilgili admin şikayeti açmanız yasaktır.

-> Başkasının şikayeti için adminlere şikayet açamassınız eğer sizi alakadar eden bir şikayet ise o zaman şikayet açabilirsiniz, aksi taktirde incelenmeksizin şikayetleriniz reddedilicektir.

-> (Yeni) Zaman aşımı; Bir admin kural ihlali yaptığında kanıtı bekletip, adminin sizi hapise atması vb durumlarda direk şikayet açıyorsunuz. Bu şikayetin reddedilmesi anlamına gelir.